<

Po - Pi / 8:00-12:00, 12:30-17:00 ║ So / 9-12

Spolupracujeme

bbau
luzianky
bestland
kvalstav
komamodular
maxbau

Spolupráca medzi našou firmou a stavebnými spoločnosťami je základom úspechu pre našich zákazníkov. Sme presvedčení, že kombinácia našich odborných znalostí v oblasti predaja kúpeľní a skúseností stavebných firiem prináša najlepšie výsledky pre každý projekt.

Spolupráca s kvalitnými stavebnými firmami nám umožňuje poskytovať našim zákazníkom komplexné služby od návrhu a plánovania až po realizáciu ich snov o krásnej a funkčnej kúpeľni. Spoločne s našimi partnermi sa snažíme poskytnúť individuálne riešenia, ktoré presne vyhovujú potrebám a predstavám každého zákazníka.

Vďaka našej spolupráci s renomovanými stavebnými firmami môžeme garantovať vysokú kvalitu materiálov a práce, spoľahlivé dodržiavanie termínov a profesionálny prístup k realizácii každého projektu. Sme hrdí na každý dokončený projekt, ktorý je výsledkom úzkej spolupráce a synergického úsilia našich tímov.

Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre svoj projekt kúpeľne, kontaktujte nás a presvedčte sa o výhodách spolupráce s nami a našimi skúsenými stavebnými partnermi. Spoločne dosiahneme vaše predstavy a urobíme z vašej kúpeľne miesto, ktoré si zaslúži.